×


خرید اکسسوری کابینت آشپزخانه

در این مقاله از سایت سینا ایرانی زاده درباره خرید اکسسوری کابینت آشپزخانه و قیمت اکسسوری داخل کابینت توضیح دادیم همراه ما باشید.

آشپزخانه از مهم‌ترین قسمت‌های خانه است. محلی که معمولاً خانم‌ها بیش‌ترین وقت خود را در آن می‌گذرانند و قطعاً چیدمان و دکوراسیون آن نیز خیلی برای آن‌ها مهم خواهد بود. وسایلی که در آشپزخانه قرار می‌گیرند نیز معمولاً آن قدر زیاد هستند که تعدادکابینت‌های آن جا برای آن‌ها کافی نخواهد بود. یا حتی اگر فضا به اندازه کافی باشد، وسایل به صورت انبوه روی هم قرار می‌گیرند و دسترسی به آن‌ها مشکل خواهد بود. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در خیلی از مواقع ظروف به دلیل حجم بالایی که روی هم انباشته شده‌اند، دچار شکستگی و یا ترک شده و آسیب می‌بینند. به همین دلیل است که اخیراً در دکوراسیون‌های جدید اکسسوری کابینت آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است. اکسسوری فانتونی می تواند از طریق جاسازی وسایل در آشپزخانه  نظم و ترتیب ببخشد. اینکه چیدمان کابینت‌ها و سازه آن‌ها به گونه‌ای باشد که بتوان وسایل خیلی زیادی را بدون بهم ریختگی در آن‌ها قرار داد در همین بحث اکسسوری رومیزی آشپزخانه و قیمت اکسسوری داخل کابینت قرار می‌گیرد. پس اگر به دنبال تغییر دکوراسیون آشپزخانه خود و بهبود اکسسوری مربوط به آن هستید در ادامه با ما باشید.


اکسسوری آشپزخانه کوچک

در آشپزخانه‌های سنتی و قدیمی شاید به بحث اکسسوری رومیزی آشپزخانه خیلی توجهی نمی‌شد. دلیل آن هم بزرگ‌تر بودن متراژ خانه‌ها و به تبع آن آشپزخانه‌ها بود که دیگری خیلی احتیاجی به طبقه‌بندی کابینت‌ها در آن‌ها بود چون فضا برای قرار دادن همه چیز در داخل آن‌ها بود. اما امروزه هم متراژ خانه‌ها کوچکتر بوده و هم دکوراسیون‌ها مدرن هستند که برای این نوع از آشپزخانه‌ها حتماً اکسسوری آشپزخانه لازم خواهد بود. با طبقه‌بندی مناسب آشپزخانه کوچک و استفاده از اکسسوری رومیزی باکیفیت می‌توان حتی در متراژ‌های خیلی کوچک تعداد بسیار زیادی وسیله جای داد. اکسسوری از نظر معنایی یعنی لوازم فرعی و کمکی که در آشپزخانه نیز دقیقاً با همین معنی می‌تواند در کابینت‌ها فضاسازی کند و فضاهای بدون کاربرد را کاملاً کارایی بخشد. با توجه به نوع کابینتی که در هر آشپزخانه وجود دارد، می‌توان از انواع اکسسوری آشپزخانه شامل اکسسوری چرخشی، اکسسوری ثابت و... استفاده کرد.فروش محصولات اکسسوری فانتونی از جمله اکسسوری فانتونی توسط تیم فروش متخصص ما انجام می شود.اکسسوری کابینت آشپزخانهانواع اکسسوری کابینت آشپزخانه کوچک

همانطور که پیش از این نیز ذکر کردیم، اکسسوری آشپزخانه کوچک برای استفاده بهتر از تمام فضاهای آشپزخانه و دسترسی ساده‌تر به وسایل آن است. اکسسوری‌ها دارای جنس‌های مختلفی هستند که با توجه به هر آشپزخانه از انواع متفاوت آن‌ها استفاده می‌شود. در هر صورت قبل از تهیه هر نوع از اکسسوری ابتدا باید به جنس و نوع و همچنین ابعاد کابینت‌ها دقت فراوان شود. از نظر سایز، سایز اکسسوری آشپزخانه باید با توجه به سایز یونیت کابینت انتخاب شود. به فاصله پشت تا پشت هر واحدکابینت یک یونیت کابینت گویند. کسانی که مسئول انجام دکوراسیون آشپزخانه هستند، این یونیت را در نظر گرفته و اکسسوری مناسب را برای آن آشپزخانه تهیه می‌کنند. حال به سراغ انواع اکسسوری می‌رویم:

• سوپر مارکت آشپزخانه (سبد سوپری ریلی کابینت)

• اکسسوری مجیک کرنر فانتونی

• اکسسوری کابینت کشویی آشپزخانه (ارگانایزر کشو)

• اکسسوری کابینت سطل زباله و سطل‌های ریلی و چرخشی

• سبد ریلی مواد شوینده

• اکسسوری نگه دارنده قابلمه (ارگانایزر قابلمه)

• اکسسوری سبد آبچکان

.سبد میوه شور داخل سینک


سوپر مارکت آشپزخانه

اکسسوری سوپر مارکت آشپزخانه خود به دو دسته  سوپری کابینت زمینی و کابینت سوپری ایستاده تقسیم‌بندی می‌شود. در این نوع از اکسسوری که هم کاربرد فراوان دارد و هم زیبایی آشپزخانه را چندین برابر می‌کند، شما می‌توانید به راحتی به وسایل خود دسترسی داشته باشید. این اکسسوری باید کیفیت بالایی داشته باشد و نصب آن نیز حتماً توسط نصاب حرفه‌ای انجام شود.


مجیک کورنر

این اکسسوری، با نام اکسسوری کابینت گوشه نیز شناخته می‌شود. این اکسسوری در قسمت‌هایی از کابینت که دسترسی به آن‌ها بسیار سخت است نصب شده و شما با یک اشاره به راحتی می‌توانید به تمامی وسایلی که روی آن گذاشته‌اید دسترسی داشته باشید.اکسسوری فانتونی

اکسسوری ارگانایزر کشو

این اکسسوری که در داخل کابینت‌های کشویی قرار می‌گیرد یکی از پرکاربردترین انواع اکسسوری است. وسایل داخل کشو از این طریق دسته‌بندی شده و شما در پیدا کردن آن‌ها کوچکترین مشکلی نخواهید داشت.


کابینت سطل زباله و سطل‌های ریلی

اکسسوری سطل زباله به صورت دو قلو و به شکل چرخشی و یا ریلی در کابینت‌ها نصب می‌شود. مدل دو قلو این مزیت را دارد که شما می‌توانید زباله‌های خشک و ‌تر را تقسیم مجزا کنید.


سبد ریلی مواد شوینده

این اکسسوری که بیش‌تر در کنار لباسشویی و یا ماشین ظرفشویی قرار می‌گیرد، پرکاربرد‌ترین اکسسوری جهت نظم دادن به مواد شوینده خواهد بود.


اکسسوری نگهدارنده و ارگانایزر قابلمه

ارگانایزر قابلمه مانع از روی هم تلنبار شدن قابلمه‌ها در کابینت شده و البته دسترسی به آن‌ها را نیز خیلی آسان‌تر می‌کند. می‌توان گفت به خصوص برای آشپزخانه‌های ایرانی که تعداد قابلمه‌ها در آن‌ها زیاد است این اکسسوری یکی از کاربردی‌ترین انواع خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر درباره خرید اکسسوری کابینت آشپزخانه با کارشناسان ما در مجموعه سینا ایرانی زاده تماس بگیرید.


اکسسوری سبد آبچکان

این اکسسوری هم می‌تواند تو کار باشد و هم در بیرون کنار سینک گذاشته شود. اگر امکانش باشد جاگذاری نمونه تو کار خیلی بهتر خواهد بود؛ اما خب برای آشپزخانه‌های خیلی کوچک این امکان وجود ندارد و سبد در سینی کنار سینک ظرفشویی گذاشته می‌شود. نصب کردن آبچکان‌های دیواری نیز اگر امکان پذیر باشد می‌تواند خیلی کاربردی به نظر بیاید.

البته ناگفته نماند علاوه بر اکسسوری‌ هایی که اینجا از آن‌ها نام بردیم نمونه‌های فراوان دیگری نیز برای ادویه، لیوان‌ها، دستمال آشپزخانه و حتی اکسسوری‌های داخل یخچال وجود دارد. فقط نکته‌ی خیلی مهم در استفاده از آبچکان سینک این است که حتماً از محصولی با کیفیت بالا استفاده کنید تا اینگونه عمر طولانی‌تری برای شما داشته باشند. در نصب این اکسسوری‌ها نیز باید نهایت دقت به عمل آید و تا آن جا که ممکن است از نصاب‌های حرفه‌ای کمک گرفته شود.اکسسوری آشپزخانهآن چه در این جا بدان پرداختیم معرفی اکسسوری رومیزی آشپزخانه بود. وسایل و تجهیزاتی که به خصوص در آشپزخانه‌های مدرن و معمولاً سایز کوچکتر به کار می‌رود تا استفاده‌ای بهینه از تمام قسمت‌های آشپزخانه به عمل بیاورد. با استفاده از این اکسسوری‌ها و ارگانایزرها در آشپزخانه خود شما می‌توانید وسایل زیادی را که روی هم تلنبار شدن و غیر قابل دسترس بودن، بدون هیچ دغدغه‌ای در آشپزخانه خود جاسازی کنید. کافیست با توجه به نوع و اندازه یونیت کابینت‌های خود اکسسوری مناسب را انتخاب کرده و نصب آن را به نصاب حرفه‌ای بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر درباره صندلی اپن بتن به این صفحه مراجعه کنید.

مطالعه بیشتر

REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.