×

خرید اکسسوری سرویس بهداشتی فانتونی

در این مقاله از سایت سینا ایرانی زاده درباره اکسسوری سرویس بهداشتی فانتونی توضیح دادیم همراه ما باشید.

امروزه در صنعت طراحی و دکوراسیون داخلی، تمام بخش‌ های مختلف خانه برای اجرای طرح‌ های مختلف دکوراسیون، اهمیت دارند.

یکی از مهم‌ ترین قسمت‌ های خانه که شاید کمتر به طراحی داخلی و چیدمان آن توجه داشته‌ایم، سرویس بهداشتی است. سرویس بهداشتی یک خانه شامل دستشویی و حمام می‌شود که نظم، نظافت و طراحی در زیباتر به نظر رسیدن آن نقش دارد.

برای طراحی و اجرای دکوراسیون در سرویس بهداشتی باید به طرح، نحوه اجرا و خرید اکسسوری حمام و سرویس بهداشتی مانند جای حوله حمام و جای حوله سرویس بهداشتی و جای صابون توجه داشت.


اکسسوری سرویس بهداشتی 

در گذشته اکسسوری سرویس بهداشتی تنها به یک آیینه، سطل و در نهایت به جای صابون ختم می‌شد. با پیشرفت در صنعت طراحی و دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و محیط‌ های اداری، تغییراتی در طراحی سرویس‌ های بهداشتی نیز صورت گرفت.

شما برای ایجاد نظم و زیبایی هر چه بیشتر می‌توانید از اکسسوری سرویس‌ های بهداشتی مانند جای حوله حمام، جای صابون یا جای حوله سرویس بهداشتی استفاده کنید.


اهمیت استفاده از اکسسوری سرویس بهداشتی

ضرورت استفاده از اکسسوری بهداشتی مانند جای حوله حمام، باعث ایجاد نظم در محیط سرویس بهداشتی می‌شود. در واقع وسایلی مانند جای صابون یا جای حوله سرویس بهداشتی از اجزای تکمیل‌ کننده سرویس‌ های بهداشتی هستند.

استفاده از اکسسوری سرویس بهداشتی به زیبا سازی حمام یا دستشویی نیز کمک می‌کند. برخی بر این تصور هستند که مکان‌ هایی مانند حمام یا دستشویی نیازی به طراحی داخلی یا اکسسوری ندارند. امروزه در طراحی و دکوراسیون مدرن، از تمام ابزار ها و المان‌ ها جهت ایجاد نظم و زیبایی سرویس بهداشتی استفاده می‌کنند.

اگر طراحی داخلی منزل شما سبک خاصی مانند مدرن، مینیمال یا کلاسیک دارد، اکسسوری سرویس بهداشتی شما نیز باید با این طرح هماهنگی داشته باشد.اکسسوری سرویس بهداشتی فانتونیکیفیت اکسسوری سرویس بهداشتی

هنگام خرید اکسسوری سرویس بهداشتی مانند جای صابون یا جای حوله حمام باید به کیفیت و متریال آن توجه داشته باشید.

از آنجا که وسایل موجود در حمام یا دستشویی به صورت مداوم در معرض رطوبت ناشی از آب هستند، کیفیت آن‌ ها اهمیت پیدا می‌کند. به عنوان مثال اگر اکسسوری سرویس بهداشتی فلزی ضدزنگ نباشند، بعد از مدت زمانی اندک کیفیت خود را از دست می‌دهند. همچنین خرید لوازم سرویس بهداشتی چوبی نیز در صورت وجود متریال نامرغوب، عمر کوتاهی خواهند داشت.


انواع اکسسوری سرویس بهداشتی

در سال‌ های اخیر علاقه کاربران به خرید ست سرویس بهداشتی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است. هماهنگی مدل و رنگ در ست سرویس بهداشتی نظم و زیبایی بیشتری در محیط ایجاد می‌کند. از انواع اکسسوری سرویس بهداشتی می‌توان به جای صابون، جای حوله حمام، جای حوله سرویس بهداشتی، جای دستمال، شلف دیواری، جای مایع دستشویی و... اشاره کرد.

مدل‌ های مختلف ست سرویس بهداشتی به سرویس‌ های چندپاره تقسیم‌ بندی می‌شوند. در هر کدام از این مجموعه‌ ها انواع اکسسوری مانند جای صابون، سطل زباله، جای حوله حمام، لیوان مسواک، جای حوله سرویس بهداشتی و... وجود دارد.

شما می‌توانید انواع اکسسوری سرویس بهداشتی را با متریال مختلفی مانند سرامیکی، پلاستیکی، چوبی، استیل، رزین و... با توجه به طراحی داخلی سرویس خود انتخاب کنید.


جای صابون

جای صابون و جای مایع دستشویی، یکی از کاربردی‌ ترین لوازم در سرویس بهداشتی است. جای صابون باید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. به این جهت که مواد شوینده مانند صابون در طولانی مدت بر روی کیفیت جای صابون تأثیر نگذارد.

همچنین جای صابون از آلوده شدن صابون جلوگیری کرده و شما می‌توانید روزانه از آن استفاده کنید.جای صابونجای حوله حمام

یکی دیگر از اکسسوری‌ های کاربردی در حمام، جای حوله حمام است. انواع جای حوله حمام با جنس‌ های مختلف و به شکل حلقه‌ ای یا آویز و شلف تولید می‌شوند. شما می‌توانید از جای حوله حمام به صورت حلقه‌ ای برای آویزان کردن حوله استفاده کنید. همچنین شلف سرویس بهداشتی نیز گزینه مناسبی برای قرار دادن حوله حمام قبل از استفاده یا بعد از خشک شدن است.


جای حوله سرویس بهداشتی

جای حوله سرویس بهداشتی معمولاً به صورت آویز مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال اگر قصد نگهداری حوله اضافی در سرویس بهداشتی خود را دارید، می‌توانید از شلف یا باکس با متریال مختلف استفاده کنید.

برخی از افراد تعدادی حوله اضافه برای روز مبادا یا به عنوان حوله مهمان در سرویس بهداشتی نگه می‌دارند. بهترین گزینه برای این مورد و جلوگیری از کثیف شدن یا مرطوب شدن حوله حمام استفاده از جای حوله سرویس بهداشتی است.


انتخاب اکسسوری

شما باید بر اساس فضای سرویس بهداشتی خود از لوازم مناسبی استفاده کنید. به عنوان مثال اگر حمام شما فضای کوچکی دارد، انتخاب تعداد زیاد اکسسوری، گزینه مناسبی به نظر نمی‌رسد. هماهنگی نور و رنگ در سرویس بهداشتی، از مواردی است که به فضای روشن محیط کمک می‌کند.

به این ترتیب اکسسوری را انتخاب کنید که با رنگ دیوار، سقف یا کاشی‌ ها تناسب داشته باشد.


اکسسوری سرویس بهداشتی فانتونی

امروزه تولید کنندگان بسیاری در زمینه طراحی و تولید اکسسوری سرویس بهداشتی مشغول به فعالیت هستند. تنوع در برند، طرح و رنگ انواع اکسسوری باعث شده تا دایره انتخاب ما برای خرید گسترده‌تر باشد.

برای ایجاد هارمونی در طراحی و دکوراسیون داخلی سرویس‌ های بهداشتی باید به متریال، رنگ و مدل اکسسوری دقت کنیم.

یکی از برند های تولید کننده انواع اکسسوری سرویس بهداشتی برند فانتونی است که در بخش‌ های مختلفی به فعالیت مشغول است. برند فانتونی برای طراحی و ساخت انواع اکسسوری از متریالی باکیفیت استفاده کرده است.

استفاده از اکسسوری سرویس بهداشتی تنها به جای حوله حمام یا جای صابون منتهی نمی‌شود. بلکه انواع وسایل زینتی مانند آیینه، عود، شمع، گل و... نیز طراحی داخلی حمام یا دستشویی شما را جذاب‌ تر خواهد کرد.

همچنین شما می‌توانید از گیاهان آپارتمانی که احتیاج به نور کمتری دارند برای دکوراسیون سرویس بهداشتی خود استفاده کنید.

همان‌ طور که نظافت و تمیزی برای سرویس حمام، دستشویی و روشویی اهمیت دارد، طراحی داخلی نیز نظم و زیبایی را به این مجموعه اضافه می‌کند. شما می‌توانید برای دسته‌ بندی و ایجاد نظم در سرویس بهداشتی از انواع اکسسوری مانند کمد، شلف طبقاتی یا باکس استفاده کنید. در واقع این وسایل باعث می‌شوند تا شما از فضای محدود حمام یا دستشویی به نحو احسن استفاده کنید.

مدت زمان حضور ما در سرویس بهداشتی کوتاه است اما این امر نباید مانع سلیقه و هنر ما در هر چه زیباتر به نظر رسیدن آن شود. شما به راحتی می‌توانید رنگ و سبک اکسسوری سرویس بهداشتی مانند جای حوله سرویس بهداشتی یا جای صابون را با طرح و رنگ کاشی‌ ها هماهنگ کنید.

با کمک اکسسوری سرویس بهداشتی، تصویری منظم و زیبا از حمام یا دستشویی خود ایجاد کنید. نظم و طراحی داخلی باید در تمام بخش‌ های خانه به یک اندازه مشاهده شود. با انتخاب و خرید لوازم ساده‌ ای مانند جای حوله حمام یا جای صابون فضای متفاوتی در سرویس بهداشتی برای خود و خانواده‌ تان فراهم کنید.شرکت سینا ایرانی زاده با فروش محصولات فانتونی شما را در خرید این اکسسوری ها راهنمایی می کند.

ما در مجموعه سینا ایرانی زاده محصولات فر کوپرزبرگ آلمان را موجود داریم برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

BEAUTY IS
IN SIMPLICITY

برای مشاوره و بازدید از پروژه و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما درباره این مقاله چیست ؟

شما می توانید در این بخش تجربیات و نظرات خود را با ما و کاربران ایران بالابر به اشتراک بگذارید.
REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.