×

جای قاشق و چنگال استیل و سرامیکی چه مشخصاتی دارد؟

هر خانم خانه¬داری دوست دارد در کدبانوگری یک نمونه کامل باشد. پاکیزگی، چیدمان شیک، نظم و ترتیب وسایل روی کابینت و داخل کابینت¬ها، پیدا کردن سریع هر یک از وسایل آشپزخانه، تمام این موارد می¬تواند بر لذت شما از آشپزی و سپری کردن ساعات عمرتان در محیط آشپزخانه یاری رسان باشد. کابینت¬های جدید از تقسیم¬بندی¬های خوبی برای نظم بخشیدن و چیدمان زیبای قاشق و چنگال و کارد در آشپزخانه برخوردار هستند، اما هنوز نمی¬توانند رضایت خاطر ما را از نظر نظم و کیفیت کار در آشپزخانه برآورده کنند. انواع اکسسوری آشپزخانه و قابلیت دسترسی به وسایلی مانند قاشق و کارد با استفاد از تقسیم¬بندی¬های موجود در کابینت¬ها کمتر است، چرا که ما باید بخشی از کابینت را باز کرده و به وسیله مورد نظر دسترسی پیدا کنیم. در اینجاست که لزوم وجود یک بخش شیک، خوش¬فرم و زیبا روی کانتر و کابینت بیش از پیش نمو پیدا می¬کند. با خرید جای قاشق و چنگال استیل و نیز جای قاشق و چنگال سرامیکی می¬توانید علاوه بر دسترسی سریع به وسایل مورد نیاز خود، نظم و ترتیب بهتری به وسایل خود در آشپزخانه داده و نیز از زیبایی این وسایل در محیط روی¬ کابینت و کانتر خود بهره¬مند شوید.

چرا باید جاقاشقی بخریم

نظم و ترتیب همیشه باعث آرامش خاطر ما می شود. از سوی دیگر ما دوست داریم در دل خود و نیز در چشم عزیزانمان به عنوان یک فرد خوش¬ذوق، خلاق و خوش سلیقه به چشم بیاییم. خرید انواع مختلف جاادویه¬ای، ظروف نگهداری غذا و نیز جای قاشق و چنگال می¬تواند در برآورده¬سازی خواسته¬های ما مفید باشد. در خرید هر وسیله¬ای باید دقت کامل داشته باشید. خرید جای قاشق و چنگال نیز، با وجود سادگی این ابزار، نباید خالی از دقت و فکر باشد. در ادامه به نکاتی که باید به هنگام خرید جای قاشق و چنگال به آن توجه شود می¬پردازیم:

1. جنس کالا: با توجه به جایی که جای قاشق و چنگال را مورد استفاده قرار می¬دهید، باید جنس خاص آن مکان را انتخاب کنید. اگر می¬خواهید جای قاشق و چنگال را روی سینک یا روی آبچکان قرار دهید باید جنسی از کالا را انتخاب کنید که نسبت به رطوبت مقاوم باشد. در این حالت خرید جای قاشق و چنگال استیل پیشنهاد می¬شود. در حالتی که می¬خواهید بعد زیبایی و جذابیت جای قاشق خود را به نمایش گذاشته و روی کانتر از آن استفاده کنید، جای قاشق و چنگال سرامیکی می¬تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. در جایی از آشپزخانه که احتمال سقوط وسیله کمتر است، باز هم جای قاشق و چنگال سرامیکی توصیه می¬شود؛ زیرا زیبایی این وسیله با جنس سرامیکی، بی¬نظیر خواهد بود.

2. تعداد: اغلب وسایل دم دستی ظرفیت شش نفره دارند و برای وسایل مهمان، ظرفیتی بالاتر از 12 نفر در نظر گرفته می¬شود. بر این اساس اگر می¬خواهید از جای قاشق و چنگال فقط برای خانواده خود استفاده کنید، نوعی از این وسیله را انتخاب کنید که با تعداد افراد خانواده متناسب باشد.

3. وزن: جای قاشق و چنگال سرامیکی نسبت به جای قاشق و چنگال استیل و یا چوبی بسیار سنگین¬تر است. بنابراین بهتر است به هنگام خرید با توجه به نیاز خود جنس جای قاشق را انتخاب کرده و حتما وزن آن را مد نظر قرار دهید. برای مثال از جای قاشق و چنگال سرامیکی در داخل کابینت¬ها بهتر است استفاده نشود، زیرا با وزن زیاد این جای قاشق و چنگال ممکن است فشار بیشتری به لولای کابینت وارد شده و سبب استهلاک آن شود. در این شرایط جای قاشق و چنگال استیل حتما انتخاب خوبی است.

4. قابلیت شست‌وشو: به هنگام خرید جای قاشق و چنگال قابلیت شست‌وشوی این وسایل باید حتماً مد نظر قرار بگیرد، زیرا با ورود ماشین¬های ظرف¬شویی به محیط آشپزخانه لزوم دسترسی به جای قاشق و چنگالی که قابل استفاده در این ماشین¬ها هستند، به شدت احساس می¬شود. در این شرایط جای قاشق و چنگال سرامیکی به دلیل جنس شکننده و وزن سنگینی که دارد اصلا نمی¬تواند گزینه خوبی باشد. جای قاشق و چنگال استیل با وزن سبک و جنس ضد زنگ خود حتما کاربرد خوبی در ماشین¬های ظرف¬شویی خواهد داشت.جای قاشق و چنگال سرامیکیمشخصه های جذاب جای قاشق و چنگال سرامیکی و استیل

جای قاشق و چنگال سرامیکی معمولاً دارای یک بخش الحاقی از جنس استیل یا بامبو و یا جنس¬های مرغوب دیگر می¬شود. این بخش الحاقی برای نگهداری و ثابت ماندن جای قاشق و چنگال سرامیکی روی میز غذا¬خوری، کانتر و یا کابینت استفاده می¬شود. جنس بخش سرامیکی جای قاشق و چنگال به قدری با کیفیت است که هرگز دچار تغییر رنگ و لک شدگی نمی¬شود. بخش الحاقی قاشق و چنگال سرامیکی همانطور که بیان شد ممکن است از جنس استیل، بامبو و یا هر جنس دیگری باشد. این بخش الحاقی نیز از کیفیت خوبی برخوردار بوده و دچار پوسیدگی، زنگ زدگی و نیز مشکلات ناشی از استفاده فراوان از محصول نخواهد شد. گارانتی محصول مورد نظر، تضمین¬کننده کیفیت و طول عمر جای قاشق و چنگال سرامیکی است. درآشپزخانه¬ها بیشتر جنبه دکوری و شکیل بودن را دارد، به همین دلیل است که روی این نوع جای قاشق و چنگال طراحی¬های زیبایی انجام می¬شود. این طراحی¬های زیبا ما را به استفاده و قرار دادن جای قاشق و چنگال سرامیکی در جاهایی از آشپزخانه که بیشتر جلوی دید است متمایل می¬کند. براین اساس اگر علاوه بر نیاز به نظم و ترتیب در آشپزخانه، نیاز داشتید یک بخش خوش¬فرم و دکوری به آشپزخانه خود اضافه کنید، جای قاشق و چنگال سرامیکی یک پیشنهاد عالی است. بیشترین کاربری جای قاشق و چنگال استیل روی سینک و آبچکان و هر جای بیشتر مرطوب آشپزخانه است. با خرید یک جای قاشق و چنگال استیل و با کیفیت دیگر نگران پوسیدگی و زنگ‌زدگی این محصول نخواهید بود و از سبکی جای چنگال و قاشق استیل می¬توانید به خوبی استفاده کنید. جای قاشق و چنگال استیل بیشتر از نوع سرامیکی آن کاربرد داخل کشو دارد. سبک وزن بودن این محصول دلیلی بر این کاربرد است. یک جای قاشق و چنگال استیل با کیفیت و سبک، محیط روی سینک و داخل کشوی شما را نظم و ترتیب باورنکردنی می¬دهد.

خرید هر کالایی اگر به خوبی و به طور دقیق انجام شود، حتماً رضایت خاطر فراوانی را برای ما به همراه خواهد داشت. با خرید کالاهایی که می¬توانند به نظم و ترتیب محیط اطراف ما کمک کنند، این رضایت خاطر دو چندان خواهد شد. خرید جای قاشق و چنگال استیل و نیز جای قاشق و چنگال سرامیکی اگر به درستی و مطابق با مکان مورد استفاده آن¬ها صورت بگیرد، ما دیگر تمایلی به ترک آشپزخانه زیبای خود نخواهیم داشت.

جای قاشق و چنگال سرامیکی برای داخل کشو و کابینت هم طراحی و ساخته می¬شود؟ جای قاشق و چنگال مناسب برای داخل کشو و کابینت بیشتر از نوع استیل و چوبی است. علت این امر سبکی جای قاشق و چنگال و نیاز به طراحی ظاهری کمتر این نوع محصول است. کمتر پیش می¬آید جای قاشق و چنگال داخل کشویی از نوع سرامیکی باشد زیرا ممکن است به کابینت و کشو و حتی خود جای قاشق و چنگال سرامیکی آسیب جدی وارد شود.

چطور اطمینان حاصل کنیم که جای قاشق و چنگال سراامیکی ما تغییر رنگ نخواهد داد؟ با خرید یک برند معروف و شناخته شده که از تضمین کیفیت طولانی برخوردار است، چنین اطمینان خاطری به راحتی به دست می¬آید.جای قاشق و چنگال استیلBEAUTY IS
IN SIMPLICITY

برای مشاوره و بازدید از پروژه و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.