×

خرید لولای آرام بند

مقدمه

از مهمترین ابزارهایی که در هر سازه به کار گرفته می¬شود می¬توان به انواع یراق¬آلات اشاره کرد. یراق¬آلات وسایلی هستند که ما اغلب آن¬ها را در زندگی روزمره خود نادیده می¬گیریم، اما تاثیر این محصولات بر دنیای ما غیرقابل انکار است. لولا آرام‌بند و دستگیره¬های موجود بر روی درهای کابینت تا درب اصلی ساختمان، پایه کابینت¬ها، جک¬های به کار رفته در کابینت¬ها و... تنها نمونه¬های ساده¬ای از یراق¬آلات هستند. امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده و کیفیت، تنوع و خلاقیت پا به عرصه دنیای یراق¬آلات گذاشته است.

خرید لولای آرام¬بند

شرکت فانتونی یک برند معروف ایتالیایی است. این شرکت سال¬هاست که در تولید بهترین کیفیت یراق¬آلات دنیا مشغول به کار و فعالیت است. کیفیت یراق¬الات شرکت فانتونی به قدری قابل¬اتکا بوده که قادر به کسب چندین گواهی استاندارد بین¬المللی جهانی شده است. انتخاب محصولاتی با یراق¬آلات شرکت فانتونی به طور حتم کارایی محصول و کیفیت زندگی ما را تحت تاثیر مستقیم خود قرار خواهد داد.

با گسترش خلاقیت در عرصه تولید یراق¬آلات، انواعی از یراق¬آلات مانند لولای آرام¬بند با تنوع مدل¬های مختلف مانند لولای آرام¬بند 110 درجه کلیپسی وارد بازار شده است و نیازهای مشتریان با این ابزارهای جدید و تخصصی هر چه بیشتر برآورده می¬شود. حال اگر این محصول پرکاربرد را از برند معروفی مانند فانتونی انتخاب کنیم، دیگر هیچ جای شک و تردید در کارایی محصولات خود نخواهیم داشت و چه چیزی بهتر از اطمینان خاطر از خرید یک محصول برای محیطی مانند آشپزخانه می¬تواند باشد.

معرفی یراق¬آلات لولا و انواع آن

لولا یکی از یراق¬آلاتی است که کاربرد فراوان آن را در دکوراسیون و کابینت¬سازی می¬توانیم مشاهده کنیم. لولاها براساس کاربردی که دارند به دو دسته کلی لولای درب ساختمان و لولای درب کمد و کابینت تقسیم می¬شوند. برای اینکه بخش درب کابینت که متحرک است به بدنه آن متصل شود، باید یک لولا بین درب و بدنه قرار بگیرد. لولای درب کابینت دو بخش دارد که یک قسمت به درب و بخش بعدی به بدنه کابینت می¬چسبد.

یک کابینت در آشپزخانه ما وقتی می¬تواند به زیبایی در محیط آشپزخانه قرار بگیرد و به خوبی کمک¬رسان ما در انجام کارها باشد که از لولایی باکیفیت و مرغوب در بدنه آن استفاده شده باشد. در واقع انتخاب لولای مناسب برای هر محصولی از اهمیت فوق¬العاده¬ای برخوردار است، چرا که می¬تواند به طور مثبت یا منفی کارایی محصول مربوطه را تحت تاثیر قرار دهد. لولاهایی که به کابینت و یا کمد متصل می¬شوند باید دارای شرایط زیر باشند:

• متناسب با وزن محصول مربوطه (درب کابینت و کمد) انتخاب شوند.

• با طرح سازه یا محصول تناسب کامل داشته باشند.

• طول، عرض و ضخامت لولا با کاربرد آن تناسب داشته باشد.

• جنس لولا با توجه به محیط مورد استفاده آن انتخاب شده و بهترین برند باید جایگزین یراق¬آلات بی-کیفیت شود تا محصول نهایی عمر زیادی داشته باشد.

انواع لولای درب کابینت و کمد

لولای درب کابینت و کمد دارای انواع مختلفی به شرح زیر هستند:

1. لولای ساده

2. لولای گازور (شیشه یا جنس¬های دیگر)

3. لولای متری

4. لولای لب به لب

5. لولای دو طرفه

6. لولای تزئینی یا فانتزی

7. لولای استوانه¬ای

لولای گازور یکی از پرکاربردترین لولاها در بازار است که با دو نوع لولای گازور ساده و لولای گازور آرام¬بند عرضه می¬شوند. لولای گازور با نام لولای کابینت هم شناخته می¬شود. جنس لولای گازور از نوع استیل است و زاویه بازشونده 110 درجه دارد. در لولای گازور، پمپ آرام¬بند نصب می¬کنند که به باز و بسته شدن آرام کابینت و عدم صدمه وارده به کابینت و وسایل داخل آن کمک می¬کند. وقتی به لولای گازور، پمپ وصل می¬شود، نام لولای گازور پمپی یا لولای گازور آرام¬بند به آن می¬دهند.

لولا آرام¬بند روکار کلیپسی 110 درجه برند فانتونی

لولاهای آرام¬بند یا از جنس آهن هستند و یا جنس استیل دارند. لولای آرام¬بند که جنس استیل داشته، قیمت گرانتری دارد، چرا که دچار پوسیدگی نشده و برای کابینت¬های زیر سینک و کمدهای روشویی کاربرد فوق¬العاده-ای خواهد داشت. لولای آرام¬بند به دو دسته لولای آرام¬بند کلیپسی و لولای آرام¬بند پایه ثابت تقسیم می¬شود.

تفاوت این دو نوع لولای آرام¬بند در این است که کلیپس لولا در لولای پایه ثابت به خود لولا چسبده و از آن جدا نمی¬شود. چنین اتصالی احتمالا انعطاف¬پذیری لولای پایه ثابت را نسبت به لولای آرام¬بند کلیپسی کمتر می¬کند. یک مشخصه بارز لولای آرام¬بند کلیپسی 110 درجه فانتونی دارا بودن پایه خطی با رگلاژ در سه جهت است.

لولا آرام¬بند فانتونی از نوع لولا 110 درجه آرام¬بند روکار کلیپسی، با وزنی معادل 126 گرم، زاویه بازشونده 110 درجه، کیفیت تضمینی، ضمانت 5 ساله و قطر فنجان لولا به اندازه 35 میلی¬متر، می¬تواند بهترین کارایی را برای درب کابینت، کمد و حتی روشویی زیر سینک آشپزخانه شما ارائه داده و با جنس مرغوبی که دارد، سال¬های سال دوام بیاورد.

خرید لولا آرام‌بند فانتونی

یراق¬آلات به جزء جدا نشدنی در زندگی ما تبدیل شده¬اند. لولا آرام¬بند یکی از همین یراق¬آلاتی است که باید در خرید آن دقت کرده و یا کابینت¬ها و کمدهایی را انتخاب کنیم که نوع خوبی از لولا آرام¬بند با جنس مرغوب روی آن نصب شده باشد. لولا آرام¬بند فانتونی پشتوانه نام و سابقه شرکت بزرگ فانتونی را با خود به همراه دارد. شرکتی که در تولید «باکیفیت¬ها» از اولین¬های بازار است. به نام و سابقه این شرکت اعتماد کنید و در خرید لولای¬ آرام¬بند فانتونی هیچ تردیدی به دل راه ندهید.

شرکت فانتونی با تخصصی کردن انواع لولاها به تولید لولا 110 درجه آرام¬بند روکار کلیپسی پرداخته است. این نوع لولا تمام مزایای انواع دیگر لولاها را به همراه مزایای و منافع اضافی خود به خریداران ارائه خواهد داد. در خرید هیچ برند خوش¬نامی تردید نکنید و هرگز با این فرض که یراق¬آلات، محصولات و اجزایی قابل چشم¬پوشی هستند و می¬توان کیفیت متوسط و یا پایین آن¬ها را خریداری کرد، خود را به پشیمانی بعد از خرید دچار نکنید.

جمع بندی و نتیجه گیری

چطور می¬توانیم محصولاتی با برند و لولای مناسب با مشخصه¬های مورد نیاز خود خریداری کنیم؟ شرکت¬های شناخته شده¬ای در این حوزه کار می¬کنند. این شرکت¬ها به کار طراحی دکوراسیون مشغول بوده و محصولاتی باکیفیت و یراق¬آلات الحاقی مرغوبی ارائه می¬دهند. با شناسایی این شرکت¬ها می¬توانید از خدمات بی¬نظیر آن¬ها برخوردار شوید.

در صورتی که محصول خریداری شده از شرکت¬هایی باشد که در طراحی و ساخت کابینت و کمد و یا هر وسیله دیگری از اجزای با کیفیت و برند شناخته شده استفاده نکرده باشند، چطور می¬توانیم به بهبود کیفیت محصول خریداری شده کمک کنیم؟ باز هم به شرکت¬های شناخته شده در طراحی دکوراسیون مراجعه کرده و برای بهبود کیفیت محصول خود درخواست بدهید. این شرکت¬ها به طور حتم به جایگزینی اجزای الحاقی و یراقی باکیفیت ازجمله لولا آرام‌بند فانتونی دست خواهند زد و چیزی بهتر از قبل را به دست خواهید آورد.

BEAUTY IS
IN SIMPLICITY

برای مشاوره و بازدید از پروژه و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما درباره این مقاله چیست ؟

شما می توانید در این بخش تجربیات و نظرات خود را با ما و کاربران ایران بالابر به اشتراک بگذارید.
تجربه و نظر کاربران :

کاربر مهمان : محتوا لولا 110 درجه آرامبند روکار کلیپسی عالی بود

REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.