×

طراحی کابینت 2020

آشپزخانه در حقیقت محل کار خانم‌ها است که در طول روز در مدت زمان زیادی را در آن مشغول به کار هستند؛ همین موضوع نیز نشان دهنده اهمیت دکوراسیون و جادار بودن کابینت است. از این رو طراحی کابینت مدرن نیز یکی از مواردی است که خانم‌ها به آن علاقه زیادی دارند. طراحی کابینت 2020 یکی از اقداماتی است که می‌تواند تغییر و تحول اساسی به آشپزخانه بدهد. طراحی کابینت به شکل امروزی می‌تواند زیبایی آشپزخانه و خانه را افزایش دهد. طراحی کابینت 2020 یکی از شکل‌های امروزی و جدید طراحی کابینت است. در اینجا با المان‌های مختلف طراحی کابینت 2020 آشنا می‌شویم. با بهره‌گیری از این موارد می‌توانید آشپزخانه خود را زیباتر نمایید.

کابینت‌های قدیمی می‌توانند زیبایی و جذابیت دکوراسیون خانه را تحت تأثیر قرار دهند. در مدل‌های قدیمی کابینت، فضای آشپزخانه تا حد زیادی فضای داخلی خانه را محدود و دلگیر می‌کرد. اما در سبک جدید کابینت آشپزخانه و طراحی کابینت 2020 می‌توان تمام محدودیت‌های کابینت‌های قدیمی را از بین برد. سبک جدید کابینت 2020 کاملاً مبتنی بر رعایت اصول دکوراسیون داخلی است و به همین دلیل با اجرای آن می‌توان احساس بهتری نسبت به سبک دکوراسیون خانه و آشپزخانه پیدا کرد. در ادامه برخی از ویژگی‌های بارز طراحی کابینت 2020 را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

ویژگی‌های طراحی کابینت 2020

کابینت‌های جدید نسبت به کابینت‌های قدیمی تغییرات زیادی داشته‌اند. ویژگی‌های کابینت‌های 2020 با سبک زندگی جدید سازگار شده‌اند. به ویژه با وجود خانه‌های کوچک این سبک از کابینت کاربردی‌تر است. به همین دلیل نیز بیشتر از سایر کابینت‌ها مورد توجه واقع می‌شود. در زیر برخی از ویژگی‌های بارز کابینت‌های 2020 را بیان می‌کنیم:

• سادگی: در کابینت‌های 2020 سادگی به عنوان یک فاکتور مهم در نظر گرفته می‌شود. حتی در سبک‌های کلاسیک کابینت، طرح‌های پیچیده و پر نقش و نگار را کاهش می‌دهند تا سادگی در کابینت بیشتر حفظ شود. معمولاً به دلیل ساده بودن، کابینت‌های مدرن بیشتر از کابینت‌های کلاسیک مورد استقبال واقع می‌شوند. نقوش مختلف بر روی درب‌های کابینت دیده نمی‌شود. بلکه درب‌ها کاملاً ساده هستند و یراق‌های روی آن بسیار ظریف و ساده هستند. در برخی مدل‌ها بر روی درب کابینت‌ها یراق قرار نمی‌گیرد تا سادگی بیشتر خودش را نشان دهد.

• طراحی ترکیبی: در کابینت 2020، سبک طراحی ترکیبی را بیشتر می‌بینیم. ترکیب دو مدل کابینت که بیشتر با هم، هم‌خوانی دارند؛ باعث می‌شود یک سبک جدید و زیبا خلق شود. استفاده از کابینت‌های دو رنگ نیز در سبک جدید دیده می‌شود. کابینت‌های دو رنگ با هدف انرژی دادن بیشتر به فضای آشپزخانه و ایجاد فضای هارمونیک، اجرا می‌شوند.

• استفاده از یک جزیره یا کانتر: در طراحی کابینت 2020 دیگر شاهد اپن در آشپزخانه نیستیم. اما به جای اپن، یک جزیره یا کانتر در آشپزخانه قرار می‌گیرد. این کار باعث می‌شود فضای آشپزخانه بازتر شود و زیبایی کابینت بیشتر به نمایش در بیاید. در طراحی جدید کابینت، جزیره یا کانتر یکی از المان‌های اصلی است.طراحی کابینت 2020• حذف دیوارهای آشپزخانه: در سبک جدید از طراحی کابینت، دیوارهای آشپزخانه برداشته می‌شوند. به دلیل این که خانه‌های امروزی متراژ کمتری دارند؛ هر چقدر دیوارهای اضافی برداشته شوند؛ فضای داخلی خانه بازتر می‌شود. بنابراین در سبک کابینت 2020 دیوارهای آشپزخانه تا جای ممکن حذف می‌شوند. کابینت‌ها فقط به دیوار اصلی آشپزخانه نصب می‌شوند و ورودی آشپزخانه حذف می‌شود. در واقع آشپزخانه با سالن، یکی می‌شود. با این کار هم فضای بیشتری برای آشپزخانه در اختیار افراد قرار می‌گیرد و هم فضای سالن بازتر به نظر می‌رسد.

• استفاده بهینه از فضای آشپزخانه: در طراحی جدید کابینت سعی می‌شود از تمام فضای آشپزخانه به طور کاملاً بهینه استفاده شود. به دلیل کوچک بودن فضای خانه‌های جدید، استفاده بهینه از هر فضایی ضرورت بیشتری پیدا می‌کند. تمامی زوایا و گوشه‌های آشپزخانه تا جای ممکن با انواع کشوها و کابینت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. کشوهای جدید به گونه‌ای ساخته می‌شوند که می‌توانند تمامی زوایا را پوشش دهند و از کمترین فضا، بیشترین استفاده را کنند.

• تغییر جای سینک ظرفشویی: در طراحی کابینت 2020، جای سینک ظرفشویی عوض شده است. قبلاً سینک ظرفشویی رو به دیوار قرار می‌گرفت. اما در سبک جدید، سینک ظرفشویی در جزیره یا کانتر کار می‌شود. سینک‌های جدید نیز به گونه‌ای طراحی شده‌اند که نمای نازیبایی را در کانتر آشپزخانه ایجاد نکنند و بتوانند ظروف کثیف را از دید دیگران پنهان نگه دارند.

• تغییر جای گاز: در سبک جدید از کابینت‌های آشپزخانه، گاز روی جزیره یا کانتر آشپزخانه کار می‌شود. فر گازهای بزرگ حذف می‌شوند و به جای آن تعداد کابینت‌ها افزایش پیدا می‌کند. وجو فر گاز در بین کابینت‌ها فضایی را اشغال می‌کند. با وجود گازهای صفحه‌ای می‌توان از فضای اشغال شده برای کابینت یا کشو استفاده کرد. در این سبک از کابینت، نقطه کانونی آشپزخانه در جزیره وسط آشپزخانه قرار می‌گیرد. با این کار در هنگام آشپزی می‌توانید به راحتی افراد خانواده و مهمانان خود را ببینید.

• استفاده از شلف یا قفسه: در طراحی کابینت 2020 شلف یا قفسه، قسمتی از کابینت است. به خصوص در سبک کابینت مدرن، شلف بیشتر دیده می‌شود. لوازم دکوری آشپزخانه و ظروف زیبا معمولاً بر روی شلف‌ها قرار می‌گیرند تا به آشپزخانه، زیبایی بیشتری ببخشند.


طراحی کابینت 2020
طراحی و نصب کابینت 2020

برای طراحی و نصب کابینت می‌توانید از خدمات ما استفاده نمایید. کلیه خدمات طراحی و نصب کابینت با بهترین متریال همراه با کار حرفه‌ای به افراد ارائه می‌شود. تمامی ویژگی‌های طراحی کابینت 2020 با جزئیات کامل اجرا می‌شود تا زیبایی آشپزخانه و کابینت‌ها به خوبی تکمیل شود. همچنین مدل‌های جدید و کاملاً به روز با کیفیت بالا در آشپزخانه‌های مختلف اجرا می‌شود. برای طراحی کابینت می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه نمایید و از خدمات مشاوره، طراحی و نصب کابینت استفاده نمایید. پس از ثبت سفارش، با توجه به بودجه افراد، مناسب‌ترین مدل کابینت به افراد پیشنهاد می‌شود.

طراحی کابینت 2020 به عنوان یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین طراحی‌های کابینت می‌تواند زیبایی فوق‌العاده‌ای را به سبک خانه و آشپزخانه ببخشد. با استفاده از ایده‌های این نوع کابینت می‌توانید تغییر و تنوع چشمگیری ایجاد کنید. بنابراین اگر از سبک قدیمی کابینت‌های خود خسته شده‌اید؛ طراحی کابینت 2020 می‌تواند یک راه‌کار بسیار خوب برای شما باشد. با استفاده از خدمات ما می‌توانید به روزترین و زیباترین مدل کابینت 2020 را برای آشپزخانه خود داشته باشید.

BEAUTY IS
IN SIMPLICITY

برای مشاوره و بازدید از پروژه و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.