×

قیمت کابینت هایگلاس

اگر شما قصد طراحی و دکوراسیون داخلی منزل را دارید و یا خانه ای را خریداری کرده اید که نیاز به بازسازی دارد باید بخش های مختلف آن را تقسیم بندی کنید و برای هر کدام از این بخش ها نقشه ای برای طراحی و دکوراسیون داخلی داشته باشید. یکی از این بخش ها که در واع مهم ترین ان ها نیز می باشد طراحی آشپزخانه ها می باشد. 

یعنی هنگامی که می گویند خانه ای بازسازی شده است ، اولین موردی که به ذهن شنونده می رسد این است که ، کابینت های آشپزخانه تغییر کرده اند. هم چنین در بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی و طراحی آشپزخانه کابینت ها جز مهم ترین تغییرات در طراحی ها هستند زیرا بیشترین حجم و فضا را در آشپزخانه اشغال می کنند. بنابراین انتخاب نوع و سبک کابینت و هم چنین انتخاب جنس موادی که اسفاده می شود در طراحی داخلی آشپزخانه بسیار اهمیت دارد و مورد توجه قرار می گیرد.

کابینت ها از نظر جنس وکیفیت دارای انواع مختلفی می باشند که در زیر شما را با همه انواع کابینت هایی که در بازار مرسوم هستند و مورد استفاده قرار می گیرند ، آشنا می کنیم. در مقاله حاضر یکی از انواع کابینت که بیشتر از سایر کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرد به نام کابینت هایگلاس را به صورت کامل برای شما شرح می دهیم.

به چه نوع کابینت هایی کابینت های هایگلاس می گویند؟

نکته بسیار مهمی که باید در خرید و انتخاب انواع کابینت در نظر بگیرید این است که بیش از 90 درصد کابینت ها از جنس چوب ام دی اف ساخته می شوند ، اما به دلیل این که جنس چوب ام دی اف دارای ظاهر زیبایی نیست از روکش هایی زیبا با جنس های مختلف برای زیبا کردن چوب ام دی اف استفاده می کنند که تغییراتی را در ظاهر چوب ام دی اف ایجاد می کند و باعث می شود تا کابینت های آشپزخانه شما دارای طراحی زیبا تری باشند.

یکی از این روکش ها که بسیار مورد توجه مشتریان قرار می گیرد ، روکش کابینت هایگلاس می باشد. همان طور که از نام این روکش مشخص است ، این روکش از جنس ورقه های هایگلاس می باشد که ظاهری زیبا و بدون جزئیات دارند و بر روی چوب های ام دی اف قرار می گیرند. روکش های زیادی وجود دارند که بر روی کابینت های ام دی اف قرار می گیرند ، اما روکش هایگلاس به دلیل این که دارای قیمتی ارزان تر و زیبایی مناسب تری نسبت به سایر روکش ها می باشد ، دارای مخاطبان و علاقه مندان بیشتری برای خود می باشد.

قیمت کابینت های هایگلاس

همان طور که اشاره شد روکش ها و ورقه های بسیار متنوع و زیادی وجود دارند که برای روکش شدن بر روی چوب های ام دی اف کابینت های آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• ورقه هایی از جنس پلی گلاس

• روکش هایگلاس

• روکش هایی از جنس ملامینه

این روکش ها دارای قیمت هایی بسیار بالا و زیادی می باشند و در کمتر خانه ای مورد استفاده قرار می گیرند مگر خانه ها و هتل های مجلل دارای لابی هایی بسیار زیبا که مشتری قصد هزینه کردن بسیار زیادی برای کابینت ها و کمد ها خود داشته باشد.

• ورقه های اکریلیک

• روکش پی وی سی

این مدل ورقه ها و روکش های چوب ام دی اف هستند که دارای اشکال خاص بر اساس نظر و سلیقه مشتریان طراحی می شوند.

• روکش یو وی

همان طور که مشاهده می کنید در بین انواع مختلف روکش هایی که برای چوب های ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرند روکش های هایگلاس دارای قیمت هایی بسیار مناسب تر و ارزان تری می باشند ، که این موضوع باعث شده تا مخاطبان و مشتریان زیادی به سمت این روکش جذب شوند.

انواع روکش های هایگلاس

ورقه های هایگلاس دارای انواع مختلفی می باشند که از بین آن ها قیمت های بسیار بالایی نیز وجود دارند که اگر با انواع ان اشنا نباشید ممکن است هزینه های بسیار زیادی به شما متحمل شود و در نهایت بر اساس هزینه ای کرده اید جنس بی کیفیتی را در اختیار شما قرار دهند.

• کابینت هایگلاس مدرن

این سبک از کابینت های هایگلاس که مدرن می باشند ، قیمت به نسبت بالاتری در مقایسه با سایر سبک ها دارند. از طرفی از لحاظ کیفیت ساخت و مواد به کار رفته در جتس آن نیز دارای کیفیت بالاتری می باشند. این سبک از کابینت ها دارای انواع مختلفی نیز می باشند که با رویداد های روز دنیا منطبق هستند و انتخاب های زیادی را در اختیار شما قرار می دهند و هنگامی که این سبک را انتخاب کردید خیالتان بابت انتخاب های زیاد راحت می باشد.

• کابینت هایگلاس ترک

این کابینت ها که قیمت به نسبت ارزان تری در مقایسه با کابینت های هایگلاس مدرن و گران تری نسبت به کابینت هایگلاس سفید دارند به بسیاری از خانه وار ها و افرادی که قصد بازسازی و طراحی کابینت آشپزخانه را برای خود دارند پیشنهاد می شود. این سبک علاوه بر زیبایی ظاهری دارای ورقه های هایگلاس از جنس هایگلاس کشور ترکیه می باشد که از نظر کیفیت دارای بالاترین کیفیت ها در منطقه می باشند و بسیاری از خانه های از این نوع کابینت برای خرید استفاده می کنند.

• کابینت هایگلاس سفید

این سبک از کابینت نیز نسبت به دو مورد دیگر دارای قیمت بسیار ارزان تری می باشد و همچنین بسیاری از جنس ها و مواد این سبک در کشور ایران طراحی و آماده می شود. به دلیل این که دارای انواع مختلف و کمتری نسبت به دیگر انواع روکش های چوب ام دی اف دارند. این روکش های هایگلاس که به آن ها روکش های هایگلاس ایرانی نیز می گویند از نظر کیفیت و مقاومت نسبت به دیگر انواع روکش های چوب دارای کیفیت پائین تر و مقاومت کمتری هستند و هم چنین نمی توانید این مدل را به صورت شستشو داده و اگر مقداری رطوبت به آن ها برسد دچار برآمدگی و تغییر در شکل ظاهری چوب می شوند.

BEAUTY IS
IN SIMPLICITY

برای مشاوره و بازدید از پروژه و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.