×

بررسی یخچال نف

ما در این مقاله از سایت سینا ایرانی زاده درباره یخچال نف توضیح دادیم همراه ما باشید.

قطعاً نوشیدن یک لیوان آب گوارا در گرمای تابستان یا لذت نوش‌ جان کردن میوه‌ های رنگارنگ و شیرین که هم تازه باشند و هم کیفیت مناسب داشته باشند، دلچسب است، این طور نیست؟

امروزه با تغییر سبک زندگی و پیشرفت تکنولوژی، در هر خانه‌ای وسایل و لوازم گوناگون خانگی به چشم می‌خورند، که علاوه بر تأمین نیاز های زندگی مدرن امروزی، زیبایی خاصی نیز به خانه می‌بخشند. یکی از این لوازم بسیار مهم که در بهبود سبک زندگی و سطح سلامت افراد خانواده، بواسطۀ کمک در سالم و تازه نگه‌ داشتن مواد غذایی، نقش دارد، یخچال و یخچال فریزر است.

احتمالاً همه تجربۀ خرید لوازم خانگی نف از جمله یخچال و یخچال فریزر را داشته‌ایم و یا حداقل از اطرافیان شنیده‌ایم که چه فاکتور هایی در خرید و انتخاب یخچال و یخچال فریزر نقش دارد که ما را بر آن می‌دارد که جست‌وجو کنیم و مناسب‌ ترین گزینه را با توجه به عوامل گوناگون انتخاب کنیم. همۀ افراد خصوصاً خانم‌ ها تمایل دارند در عین حال که سلامت خانواده را با استفاده از یک یخچال یا یخچال فریزر مناسب و باکیفیت تأمین می‌کنند، آشپزخانه خود را نیز به زیبایی هر چه تمام‌ تر با بودن یک چنین وسیلۀ مهم و ارزشمندی در نظر بگیرند.

در این میان یکی از گزینه‌ های بسیار مناسب برای انتخاب، یخچال نف (NEEF) محصول کشور آلمان است که در ادامه قصد داریم با هم بیشتر با آن و ویژگی‌ های آن آشنا شویم تا بتوانید آن را به راحتی بین انتخاب‌ های خود بگنجانید.


قابلیت‌های کاربردی یخچال نف

محصولات نف و یخچال نف هدیه‌ای است برای دوست‌ داران غذا و آشپزی. با سیستم منحصر به‌ فرد یخچال نف می‌توانید تجربه‌ای از تازه‌گی را همیشه در خانۀ خود احساس کنید. نگهداری و ذخیره‌سازی غذا به شما امکان پخت و پز دلچسب را می‌دهد که در کنار خانوادۀ خود طعم دلنشین غذا را بچشید و لحظات خوشی را تجربه کنید. پرتقال‌ هایی که ویتامین‌ های خود را حفظ کرده‌اند، پنیری که طعم پنیر دارد و نه یخچال، ماهی قزل‌ آلایی که تازه است و گوشتش کهنه نشده- همه اینها را می‌توانید با یخچال‌ های نف تجربه کنید، چرا که یخچال نف به شما کمک می‌کند تا از غذای خود لذت ببرید و البته از آشپزی بیشتر لذت ببرید. ایده‌ های مربوط به «محفظۀ تازه‌گی» غذای ما مواد شما را تا سه برابر بیشتر تازه نگه‌ می‌دارد. در یخچال نف با استفاده از سیستمی هوشمند، کشو هایی تعبیه شده که رطوبت میوه و سبزیجات را دو و یا سه برابر بیشتر حفظ کرده، در نتیجه آن‌ ها را تازه نگه می‌دارد؛ علاوه بر طبقات معمول سه کشو داریم که در سه سطح دمایی میوه‌ ها و سبزیجات را به صورت تازه در مدت زمان بیشتری نگهداری می‌کند. «محفظۀ تازه‌گی 1»، کشویی برای نگهداری میوه و سبزیجات، «محفظۀ تازه‌گی 2» با یک دریچۀ تنظیم‌ کننده رطوبت که میوه‌ ها و سبزیجات را دو برابر بیشتر از شرایط عادی تازه نگه می‌دارد و «محفظۀ تازه‌گی 3» که با دمایی نزدیک به صفر، میوه‌ ها، سبزیجات، انواع گوشت و حتی پنیر را تا سه برابر شرایط عادی تازه و سالم نگه می‌دارد.

سیستم «جریان چند جانبه هوا» در یخچال، دما را به طور مساوی در سراسر محفظۀ یخچال به طور مناسب توزیع می‌کند تا بدین وسیله اطمینان حاصل شود که هر برگ از سبزیجات یا هر دانه از میوه‌ جات و همچنین هر ظرف لبنیات و غذا به طور کامل سرد شده است.

حتماً شما هم با مواردی مواجه شده‌اید که دوست دارید به راحتی به طبقات یخچال دسترسی پیدا کنید و یا ظرفی را با ارتفاع بیشتر در داخل طبقه یخچال قرار دهید. طراحی و ساخت یخچال نف با مواد باکیفیت و باقابلیت‌ های کاربردی، ایده‌ های مناسبی را برای نگهداری مواد غذایی در اختیار شما قرار می‌دهد. به لطف قفسۀ «دسترسی آسان» و همچنین طبقه متحرک شیشه‌ای (امکان قرار دادن ظروف با ارتفاع بیشتر) می‌توانید از یک یخچال با قابلیت‌ های شگفت‌ انگیز لذت ببرید.

درب محفظۀ کره نیز که به راحتی لغزیده و باز می‌شود و دوباره سر جای خود قرار می‌گیرد، به شما این اجازه را می‌دهد که به جای جا به‌ جا کردن وسایل و درگیر شدن برای یافتن هر چیز، به آسانی سر اصل موضوع رفته و آنچه نیاز دارید را بدون فوت وقت از یخچال بردارید.

پیشنهاد مطالعه : گاز نف

چرا یخچال نف بخریم؟

هنر آشپزی همیشه الهام‌ بخش بوده و از خلاقیت و فرهنگ جوامع نیز الهام می‌گیرد. این اصل و سیاست اصلی و اساسی در تمام محصولات برند NEFF وجود دارد و نهادینه شده است. بنابراین اجازه ندهید هیچ چیز مانع ایده‌ های خلاقانۀ شما در هنر آشپزی و همچنین نگهداری مواد غذایی شود. محصولات نوآورانۀ ما در نگهداری مواد غذایی و همچنین در تهیه غذایی مطبوع به شما کمک می‌کنند – چه میوه و سبزیجات‌ تر و تازه و چه گوشت و لبنیات یک آشپزخانه با داشتن لوازم نف و البته یخچال نف همیشه مجهز است.

شاید شما نیز بدانید که تمرکز بر حفظ تازه‌گی مواد غذایی و داشتن یخچالی ایده‌آل پرخرج و گران باشد. اما با توجه به ویژگی‌ های یخچال نف، دسترسی آسان به لوازم و غذا های داخل یخچال، همراه با برخورداری از 3 «محفظۀ تازه‌گی»، توانایی کنترل دمای مطلوب برای انواع مواد غذایی، میوه‌جات و سبزیجات به همراه گوشت و پنیر، بسیار راحت است. دارا بودن کشو هایی متفاوت با قابلیت تغییر سایز و اندازه همراه با چراغ‌های LED به شما کمک می‌کند تا همه چیز را بدون دردسر سرو سامان داده و چیدمان کنید و آسان بیابید و انتخاب کنید.

شما می‌توانید به راحتی یخچال نف را با مدل‌های دلخواه فریزر ترکیب کرده و در کنار هم با بدنۀ استیل براق آن ترکیبی زیبا از یخچال و فریزری کنار هم را، ساید با ساید، ایجاد کنید و همیشه از لذت داشتن مواد غذایی سالم و تازه و آشپزی با مواد اولیۀ با کیفیت و در دسترس بهره‌مند شوید.

کلام آخر اینکه با توجه به قابلیت‌ ها و امکانات یخچال نف؛ از جهت نگهداری مواد غذایی در بهترین دمای مناسب، دسترسی آسان و راحت و داشتن فضای منعطف، که به شما امکان نگهداری ظروف و مواد عذایی مختلف را می‌دهد، شما می‌توانید با خیال آسوده و اطمینان خاطر این محصول را تهیه کرده و از امکانات کاربردی آن استفاده کرده و با آسودگی کار را به کاردان بسپارید. زیبایی، کیفیت، راحتی و دوام همه را با یخچال نف تجربه کنید.

BEAUTY IS
IN SIMPLICITY

برای مشاوره و بازدید از پروژه و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

جدیدترین پروژه ها

THE LATEST PROJECTS

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما درباره این مقاله چیست ؟

شما می توانید در این بخش تجربیات و نظرات خود را با ما و کاربران ایران بالابر به اشتراک بگذارید.
REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.