×


خرید بهترین مارک یراق ‌الات کابینت

در این مقاله از سایت سینا ایرانی زاده درباره خرید انواع یراق آلات آشپزخانه توضیح دادیم همراه ما باشید.

زمانی که تصمیم به خرید کابینت می‌گیرید، در واقع کابینت را تنها دریافت می‌کنید. اتصلات کابیت یا همان خرید انواع یراق آلات آشپزخانه  جزو اکسسوری کابینت است و باید به صورت جداگانه خرید شود و بعد به کابیت جدید متصل شوند. بهترین مارک یراق‌ آلات کابینت بستگی مستقیم به سلیقه‌ی صاحب‌ خانه دارد.

اما معمولا کابیت‌ساز یا فروشنده لیستی از مارک‌ ها و طرح‌ های مختلف در اختیار شما می‌گذارد. در این مقاله به معرفی روش بهترین مارک یراق‌ آلات کابینت خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.


معرفی بهترین مارک یراق‌ آلات کابینت

علاوه بر لولا‌ ها، دستگیره‌ ها و جک‌ ها در آشپزخانه انواع دیگری یراق‌ آلات داریم که عبارتند از:

• سبد آبچکان

• سبد‌ های کشویی سیفی‌ جات

• کابینت گوشه

• سطل زباله‌ی کشویی

• تقسیم‌ کننده‌ی فضا های داخلی کشو ها و کابینت‌ ها


مشاوره برای خرید انواع یراق آلات آشپزخانه 

به نظر می‌رسد انتخاب بهترین مارک یراق‌ آلات کابینت کار آسانی باشد. اما زمانی که وارد بازار پر تنوع از نظر جنس و طرح می‌شوید، تازه متوجه خواهید شد، خرید دستگیره‌ ها از خرید کابینت هم دشوارتر است.

بهترین کار حین خرید انواع یراق‌آلات آشپزخانه مشاوره با فردی متخصص و فنی است. چرا که یک متخصص به راحتی اجناس مرغوب و نامرغوب را برای شما مشخص خواهد کرد. و در واقع نیمی از راه را به جای شما طی می‌کند. یراق آلات کابینت فانتونی یکی از این برند ها می باشد.

معمولا طراحان کابینت یا نصاب‌ ها تبحر لازم برای معرفی سخت‌ افزار های فلزی کابیت را دارند. مشاوران و فروشنده‌ های یراق‌ آلات متخصص‌ ترین افراد در این زمینه هستند. آن ها می‌دانند برای چه طرح، رنگ و جنسی از کابینت؛ چه نوع یراق‌ آلاتی مناسب هستند.

در این بخش به مهم‌ ترین نکات برای خرید انواع یراق‌ آلات آشپزخانه خواهیم پرداخت.

تم انتخابی خود را مد نظر قرار بدهید.

حین خرید انواع یراق‌ آلات آشپزخانه به سبک و یا تم کابینت‌ ها توجه داشته باشید. ممکن است شما کالایی را بپسندید که از قضا جزء بهترین مارک‌ های یراق‌آلات باشد، اما هیچ سنخیتی با کابینت‌ های شما نداشته باشد.

برای مثال برای کابینت‌ های مدرن نمی‌توانید سراغ دستگیره مخفی فانتونی و یراق‌آلات کلاسیک بروید و یا بر عکس آن. توصیه ما به شما این است که از خرید آن منصرف شوید و با مد نظر قراردادن تم کابینت تان به جستجو ادامه بدهید. همچنین در این راه می‌توانید از مشاوره‌ی متخصصان که فضا های طراحی را به خوبی می‌شناسند بهره بگیرد.

از تخیل‌تان استفاده کنید!

زمانی که کالایی را پسنیدید، سعی کنید جنس و طرحش را روی کشو ها و در های کابینت تخیل کنید. برای این‌ کار می‌توانید تصاویری کابینت‌ تان را همراه داشته باشید. متخصصان زبده با دیدن تصویر کابینت‌ های شما می‌توانند به بهترین نحوه ممکن کمک کنند.


میزان و نحوه‌ی استفاده خود از دستگیره‌ ها را بدانید

از کابینت‌ ها زیاد استفاده می‌کنید یا کم؟ برای بازکردن کابینت ترجیح می‌دهید از دستگیره‌ی ساده استفاده کنید یا دستگیره‌ی کششی؟ در واقع انتخاب شما، تاثیر مستقیمی دارد بر انواع یراق‌ آلاتی که فروشنده در اختیارتان می‌گذارد. حتما با کابینت‌ ساز و فروشنده‌ی یراق‌ آلات در مورد ترجیح‌تان صحبت کنید، تا بهترین نوع و بهترین مارک یراق‌ آلات آشپرخانه را به شما معرفی کنند.

به دست‌ هایتان توجه کنید

ممکن است شما دستان بزرگی داشته باشید، خرید انواع یراق‌ آلات آشپزخانه کوچک به معنای زحمتی مضاعف است که تا پایان عمر کابینت‌تان باید به دوش بکشید. بر عکس این موضوع نیز صادق است. دستگیره‌ های بزرگ برای دست‌ های کوچک، به معنای فشار بیشتر وارد کردن برای کشیدن و باز کردن کشو ها و کمد هاست.

به رنگ‌ ها توجه کنید

حین خرید انواع یراق‌ آلات آشپزخانه، به رنگ کابینت‌ ها، کاشی‌ ها و به صورت کلی رنگ‌ بندی آشپزخانه‌ی خود توجه کنید. خرید یراق‌ آلات با رنگ نامتجانس منجر به شلختگی‌ بصری آزار دهنده خواهد شد.

به سایر وسایل آشپزخانه نیز توجه داشته باشید.

یراق‌ آلات تنها سخت‌ افزار های آشپزخانه‌ی شما نیستند. سینک ظرفشویی، هود، لامپ‌ ها و کلید ها نیز بسیار به چشم می‌آیند. اگر بتوانید میان عناصر مختلف آشپزخانه هماهنگی ایجاد کنید، زیبایی عناصر چندین برابر خواهد شد.

فرض کنید شما تکه‌ های مختلف را جدا از هم خریده‌اید. حین خرید هریک توجهی به نسبت آن‌ ها با سایر وسایل نکردید، وسایلی که هریک در نوع خود و به تنهایی زیبا ترین و بهترین هستند. اما زمانی که هماهنگی کلی میانشان وجود نداشته باشد، دیگر نه‌تنها زیبا به نظر نمی‌رسند، بلکه عدم توازنشان آشپزخانه را شلخته و ناهمگن به چشم می‌آورد.

از کیفیت غافل نشوید!

بعد از توجه به مؤلفه‌ های ظاهری نوبت به کیفیت کار می‌رسد. هنگام خرید انواع یراق‌ آلات آشپزخانه کیفیت را به عنوان مهم‌ ترین عامل مد نظر قرار دهید. آگاهی از کیفیت محصولات کار آسانی نیست. مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که باید در بخش کیفیت مد نظر قرار دهید، جنس، نوع، نحوه‌ی اتصالات، نوع رنگ‌ بندی، گارانتی، مقاومت و انعطاف‌ پذیری یراق‌ آلات است.بهترین مارک یراق آلات کابینتمعرفی بهترین یراق‌ آلات آشپزخانه


ملونی / Melloni

ملونی تولید کننده‌ی انواع یراق‌ آلات آشپزخانه است. شرکت ملونی در ابتدا در کار واردات محصولات خارجی بود. و سپس با توجه به نیاز بازار به تولید کننده‌ی یراق‌ آلات تبدیل شد. این برند ایرانی از نظر کیفیت بسیار عالی است و قدرت رقابت بالایی با محصولات مشابه خارجی دارذ.


بلوم / Blum

از جمله یراق‌ آلات خارجی با کیفیت و پرطرفدار در بازار ایران، محصولات بلوم است. در واقع بهترین مارک یراق‌ آلات کابینت که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد، برند بلوم است. انواع یراق‌ آلات آشپزخانه؛ از جک و لولا گرفته تا کشو های فلزی را تولید می‌کند. نکته‌ی مهم در مورد محصولات بلوم نیازسنجی محصولات مطابق خواست مشتریان است. در نتیجه محصولات بلوم بسیار با کیفیت و متنوع هستند.


فانتونی / fantoni

فانتومی شرکت ایتالیایی است که به ویژه در ساخت ریل‌ ها، لولا و جک کابینت تبحر دارد. محصولات این برند بسیار کاربردی و با کیفیت هستند و معمولا توسط حرفه‌ ای‌ ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.


هافله / Hafele

شرکت مشتری‌ مدار هافله، یکی از قدرتمند‌ ترین تولید کنندگان انواع یراق‌ آلات آشپزخانه است. توجه به نیاز ها و سلیقه‌ی مشتری، و تولید محصولات با کیفیت از ویژگی بارز این برند است.


مپا / Mepa

محصولات مپا، ساخت کشور ترکیه هستند و در حال حاضر به بیش از 100 کشور جهان صادر می‌شوند. کیفیت محصولات، تنوع در طرح‌ ها و رنگ به علاوه‌ی تولید انواع یراق‌ آلات آشپزخانه‌ ای، خرید از مپا را دلپذیر کرده است.

سخن پایانی

زمانی که برای خرید یراق‌ آلات اقدام می‌کنید، همزمان باید به چند مورد مختلف فکر کنید، جنس محصولات، نوع، طراحی و تولید کننده. اما یکی از مهم‌ ترین نکات در مورد انواع یراق‌ آلات آشپزخانه، نصب این تجهیزات بر روی کابینت‌ هاست. برای داشتن کابینت‌ های زیبا و کیفیت کاری بالا، حتما از متخصصان خبره این زمینه کمک بخواهید. تا سلیقه‌ ای که برای خرید یراق‌ آلات به خرج داده‌اید، نمایی زیبا و حرفه‌ ای به خود بگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سبد میوه شور داخل سینک به این صفحه مراجعه کنید.


خرید انواع یراق آلات آشپزخانهمطالعه بیشتر

REQUEST AND INITIAL VISIT

درخواست بازدید اولیه

جهت بازدید و برآورد هزینه خود توسط کارشناسان حرفه ای ما، فرم را تکمیل و ارسال نمایید.